win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 113

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός MSc
    Το Αβατάριο του μέλους dn102
    Εγγραφή
    25.12.2011
    Περιοχή
    Hellas
    Αναρτ.
    253
    Εύσημα

    έδωσε
    19
    έλαβε
    49
    Αρχεία

    Λήψεις
    81
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    το q δε΄ν το υπολογίζει το πρόγραμμα το υποθέτεις εσυ και το θεωρεί ίδιο και στις 2 διευθύνσεις (ΛΑΘΟΣ).Σε όλα τα υπολοιπα στατικά προγράμματα έχει ολόκληρη διαδικασία.Επιλέγεις όπως σωστα ανέφερς τύπο κατασκευής και πρέπει να δείς αν όντως η επιλογή σου είναι σωστή.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ EC8 ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ.Τα δηλώνεις και μετά το χάος..........

    ---------- Η ανάρτηση προστέθηκε στις 01:34 ---------- Η προηγούμενη ανάρτηση ήταν στις 01:33 ----------

    Βάσει ΚΩΣ τα κάνει λές και θα το καταλάβεις βρε κουτέεεεεεεεεεεεεεεεεεε ))))))))))))))))))))))))

    ---------- Η ανάρτηση προστέθηκε στις 01:35 ---------- Η προηγούμενη ανάρτηση ήταν στις 01:34 ----------

    Διάβασε τον ευρωκώδικα και ΄δες τις παραμέτρους του προγράμματος.Θα πεθάνεις στα γέλια, εγώ σκέψου το πλήρωσα χαχαχαχα

    ---------- Η ανάρτηση προστέθηκε στις 01:40 ---------- Η προηγούμενη ανάρτηση ήταν στις 01:35 ----------

    Γιώργο δεν θα καθίσω να ασχοληθώ άλλο με super dooper πρόγραμμα τους. Όταν είναι να κάνεις την αναβάθμιση τσεκάρισε το καλά και ρώτα τα πάντα, θα δείς οτι έχω δίκαιο.Δέν έχω λόγω να βλάψω την εταιρεία, η εταιρεία με κορόιδεψε διότι ούτεν κάν πέρασε από το μυαλό μου, τόση εμπιστοσύνη τούς έδειξα.Ζήτησε να σου δώσουν επιστημονική τεκμηρίωση ευρωκώδικα στο προγραμμα τους,αν έχουν

    ---------- Η ανάρτηση προστέθηκε στις 01:44 ---------- Η προηγούμενη ανάρτηση ήταν στις 01:40 ----------

    Εβγαλαν ένα με 3D εικόνες σου δίνει δώρο τα γυαλιά.85 ευρώ

    ---------- Η ανάρτηση προστέθηκε στις 01:59 ---------- Η προηγούμενη ανάρτηση ήταν στις 01:44 ----------

    ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, κρίνω το γεγονός οτι οι ευρωκώδικες στο πρόγραμμα δέν έχουν εφαρμοσθεί όπως ορίζει το προσάρτημα.Απαιτώ απο την εταιρεία μου να μου προμηθεύσει την επιστημονική τεκμηρίωση χρήσης ευρωκωδίκων στο προγραμμα έτσι ώστε να καταλάβω πώς γίνεται, μέχρι τότε θα χρησιμοποιώ άλλο στατικό πρόγραμμα και άν θέλουν να ξαναπληρώσω για αναβάθμιση ξέρουν τι ακριβώς θα πάρουν.....
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη dn102 : 31.03.2012 στις 02:30

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλείται: Πωλείται στατικό πρόγραμμα StereoSTATIKA
    Από το μέλος nino7 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.03.2017, 16:25
  2. Φθηνότεροι οι Ευρωκώδικες
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταία Ανάρτηση: 19.09.2013, 20:52
  3. LH-Λογισμική - Fespa: Ευρωκώδικες-pushover
    Από το μέλος sundance στη θεματική κατηγορία Στατικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.02.2013, 13:25
  4. Πωλείται: Πώληση ή ανταλλαγή του stereoSTATIKA Ver. 6.21
    Από το μέλος dn102 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 13.12.2012, 00:01

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •